Etapa 1
26 Iulie 2008 Universitatea Craiova 2 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 2
26 Iulie 2008 FC Brasov 1 – 0 Unirea Urziceni GSP TV 1
26 Iulie 2008 FC Arges 1 – 1 FC Timisoara GSP TV 3
26 Iulie 2008 Gloria Buzau 0 – 1 Farul Constanta
26 Iulie 2008 Rapid Bucuresti 3 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
27 Iulie 2008 Gaz metan Medias 2 – 2 Otelul Galati
27 Iulie 2008 CS Otopeni 0 – 4 CFR Cluj GSP TV 2
27 Iulie 2008 Pandurii Tg. Jiu 1 – 1 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
30 Iulie 2008 FC Vaslui 1 – 0 Steaua Bucuresti Antena 1
Etapa 2
1 August 2008 Gloria Bistrita 2 – 0 Universitatea Craiova GSP TV 2
2 August 2008 Otelul Galati 3 – 1 CS Otopeni
2 August 2008 Unirea Urziceni 3 – 2 FC Arges GSP TV 1
2 August 2008 Farul Constanta 0 – 2 Rapid Bucuresti Antena 1
2 August 2008 FC Timisoara 3 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 2
2 August 2008 CFR Cluj 2 – 0 Gloria Buzau GSP TV 2
3 August 2008 Politehnica Iasi 1 – 3 FC Vaslui GSP TV 2
3 August 2008 Dinamo Bucuresti 1 – 0 Gaz metan Medias
3 August 2008 Steaua Bucuresti 2 – 1 FC Brasov GSP TV 1
Etapa 3
8 August 2008 Politehnica Iasi 0 – 2 Steaua Bucuresti Antena 1
8 August 2008 FC Vaslui 1 – 0 Gloria Bistrita
9 August 2008 Universitatea Craiova 3 – 2 Farul Constanta GSP TV 1
9 August 2008 Gloria Buzau 0 – 2 Otelul Galati GSP TV 2
9 August 2008 Gaz metan Medias 5 – 1 FC Timisoara
9 August 2008 FC Arges 1 – 0 FC Brasov GSP TV 2
9 August 2008 Rapid Bucuresti 1 – 0 CFR Cluj GSP TV 1
10 August 2008 Pandurii Tg. Jiu 1 – 5 Unirea Urziceni GSP TV 2
10 August 2008 CS Otopeni 2 – 3 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
Etapa 4
15 August 2008 Unirea Urziceni 4 – 0 Gaz metan Medias GSP TV 1
15 August 2008 FC Timisoara 3 – 1 CS Otopeni GSP TV 1
16 August 2008 Gloria Bistrita 3 – 1 Politehnica Iasi GSP TV 1
16 August 2008 Steaua Bucuresti 2 – 0 FC Arges Antena 1
17 August 2008 FC Brasov 2 – 1 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
17 August 2008 Otelul Galati 2 – 1 Rapid Bucuresti GSP TV 1
17 August 2008 Farul Constanta 1 – 0 FC Vaslui
17 August 2008 Dinamo Bucuresti 4 – 1 Gloria Buzau GSP TV 2
17 August 2008 CFR Cluj 1 – 1 Universitatea Craiova GSP TV 1
Etapa 5
22 August 2008 Gaz metan Medias 0 – 0 FC Brasov
23 August 2008 Gloria Bistrita 2 – 2 Steaua Bucuresti GSP TV 1
23 August 2008 Universitatea Craiova 1 – 0 Otelul Galati
23 August 2008 Politehnica Iasi 0 – 3 Farul Constanta GSP TV 1
24 August 2008 FC Vaslui 2 – 1 CFR Cluj GSP TV 2
24 August 2008 Gloria Buzau 1 – 2 FC Timisoara GSP TV 1
24 August 2008 Rapid Bucuresti 2 – 1 Dinamo Bucuresti Antena 1
25 August 2008 CS Otopeni 1 – 2 Unirea Urziceni GSP TV 1
25 August 2008 Pandurii Tg. Jiu 3 – 1 FC Arges GSP TV 1
Etapa 6
29 August 2008 FC Brasov 2 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
29 August 2008 FC Arges 2 – 0 Gaz metan Medias GSP TV 1
29 August 2008 CFR Cluj 0 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
30 August 2008 Farul Constanta 2 – 1 Gloria Bistrita GSP TV 1
30 August 2008 Dinamo Bucuresti 1 – 0 Universitatea Craiova GSP TV 1
31 August 2008 Otelul Galati 0 – 1 FC Vaslui GSP TV 1
31 August 2008 FC Timisoara 1 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
31 August 2008 Unirea Urziceni 2 – 1 Gloria Buzau
1 Septembrie 2008 Steaua Bucuresti 1 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
Etapa 7
12 Septembrie 2008 Gloria Bistrita 1 – 2 CFR Cluj GSP TV 1
12 Septembrie 2008 CS Otopeni 1 – 2 FC Arges GSP TV 1
13 Septembrie 2008 Universitatea Craiova 1 – 3 FC Timisoara GSP TV 1
13 Septembrie 2008 Politehnica Iasi 2 – 1 Otelul Galati GSP TV 1
13 Septembrie 2008 FC Vaslui 1 – 2 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
13 Septembrie 2008 Rapid Bucuresti 1 – 2 Unirea Urziceni Antena 1
13 Septembrie 2008 Gloria Buzau 0 – 2 FC Brasov GSP TV 1
13 Septembrie 2008 Farul Constanta 1 – 4 Steaua Bucuresti GSP TV 1
14 Septembrie 2008 Gaz metan Medias 2 – 1 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
Etapa 8
20 Septembrie 2008 Otelul Galati 1 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
20 Septembrie 2008 FC Arges 1 – 1 Gloria Buzau GSP TV 1
20 Septembrie 2008 Pandurii Tg. Jiu 1 – 1 CS Otopeni GSP TV 1
20 Septembrie 2008 CFR Cluj 3 – 0 Farul Constanta GSP TV 1
21 Septembrie 2008 FC Timisoara 3 – 1 FC Vaslui GSP TV 1
21 Septembrie 2008 Steaua Bucuresti 4 – 0 Gaz metan Medias Antena 1
22 Septembrie 2008 FC Brasov 0 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
22 Septembrie 2008 Unirea Urziceni 1 – 2 Universitatea Craiova GSP TV 1
22 Septembrie 2008 Dinamo Bucuresti 2 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
Etapa 9
26 Septembrie 2008 Gloria Bistrita 1 – 2 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
26 Septembrie 2008 Farul Constanta 1 – 1 Otelul Galati GSP TV 1
26 Septembrie 2008 CFR Cluj 1 – 1 Steaua Bucuresti Antena 1
27 Septembrie 2008 Universitatea Craiova 0 – 0 FC Brasov GSP TV 1
27 Septembrie 2008 FC Vaslui 0 – 2 Unirea Urziceni GSP TV 1
27 Septembrie 2008 Politehnica Iasi 0 – 2 FC Timisoara GSP TV 1
28 Septembrie 2008 Gloria Buzau 0 – 1 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
28 Septembrie 2008 CS Otopeni 2 – 0 Gaz metan Medias GSP TV 1
28 Septembrie 2008 Rapid Bucuresti 1 – 3 FC Arges GSP TV 1
Etapa 10
3 Octombrie 2008 Gaz metan Medias 2 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
3 Octombrie 2008 FC Arges 1 – 1 Universitatea Craiova GSP TV 1
4 Octombrie 2008 Unirea Urziceni 0 – 1 Politehnica Iasi GSP TV 1
4 Octombrie 2008 Steaua Bucuresti 1 – 1 CS Otopeni Antena 1
5 Octombrie 2008 FC Brasov 0 – 0 FC Vaslui GSP TV 1
5 Octombrie 2008 Otelul Galati 1 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
5 Octombrie 2008 Pandurii Tg. Jiu 2 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
5 Octombrie 2008 Dinamo Bucuresti 1 – 0 Farul Constanta GSP TV 1
5 Octombrie 2008 FC Timisoara 1 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
Etapa 11
17 Octombrie 2008 Gloria Buzau 0 – 1 CS Otopeni
17 Octombrie 2008 Otelul Galati 2 – 0 Steaua Bucuresti
17 Octombrie 2008 CFR Cluj 1 – 0 Dinamo Bucuresti
18 Octombrie 2008 Farul Constanta 1 – 1 FC Timisoara
18 Octombrie 2008 Politehnica Iasi 1 – 1 FC Brasov
19 Octombrie 2008 Rapid Bucuresti 4 – 2 Gaz metan Medias
19 Octombrie 2008 Universitatea Craiova 2 – 0 Pandurii Tg. Jiu
19 Octombrie 2008 FC Vaslui 0 – 1 FC Arges
20 Octombrie 2008 Gloria Bistrita 0 – 1 Unirea Urziceni GSP TV 1
Etapa 12
24 Octombrie 2008 Pandurii Tg. Jiu 1 – 0 FC Vaslui GSP TV 1
24 Octombrie 2008 FC Arges 3 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
25 Octombrie 2008 FC Brasov 0 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
25 Octombrie 2008 Unirea Urziceni 1 – 0 Farul Constanta GSP TV 1
25 Octombrie 2008 Steaua Bucuresti 1 – 1 Gloria Buzau GSP TV 1
25 Octombrie 2008 Dinamo Bucuresti 1 – 0 Otelul Galati Antena 1
25 Octombrie 2008 FC Timisoara 2 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
26 Octombrie 2008 Gaz metan Medias 2 – 5 Universitatea Craiova GSP TV 1
27 Octombrie 2008 CS Otopeni 1 – 2 Rapid Bucuresti GSP TV 1
Etapa 13
31 Octombrie 2008 Gloria Bistrita 2 – 0 FC Arges GSP TV 1
31 Octombrie 2008 CFR Cluj 1 – 0 Unirea Urziceni GSP TV 1
31 Octombrie 2008 Politehnica Iasi 1 – 1 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
31 Octombrie 2008 FC Vaslui 1 – 1 Gaz metan Medias GSP TV 1
1 Noiembrie 2008 Farul Constanta 1 – 1 FC Brasov GSP TV 1
1 Noiembrie 2008 Universitatea Craiova 2 – 2 CS Otopeni GSP TV 1
1 Noiembrie 2008 Dinamo Bucuresti 1 – 1 Steaua Bucuresti Antena 1
2 Noiembrie 2008 Otelul Galati 2 – 2 FC Timisoara GSP TV 1
2 Noiembrie 2008 Rapid Bucuresti 1 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
Etapa 14
7 Noiembrie 2008 FC Arges 3 – 0 Farul Constanta GSP TV 1
7 Noiembrie 2008 Unirea Urziceni 3 – 1 Otelul Galati GSP TV 1
8 Noiembrie 2008 Gaz metan Medias 1 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
8 Noiembrie 2008 Pandurii Tg. Jiu 1 – 1 Gloria Bistrita GSP TV 1
8 Noiembrie 2008 FC Timisoara 0 – 3 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
9 Noiembrie 2008 FC Brasov 1 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
9 Noiembrie 2008 Gloria Buzau 0 – 2 Universitatea Craiova GSP TV 1
9 Noiembrie 2008 CS Otopeni 0 – 2 FC Vaslui GSP TV 1
9 Noiembrie 2008 Rapid Bucuresti 0 – 0 Steaua Bucuresti Antena 1
Etapa 15
15 Noiembrie 2008 Farul Constanta 1 – 1 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
15 Noiembrie 2008 Universitatea Craiova 0 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
15 Noiembrie 2008 Steaua Bucuresti 2 – 2 FC Timisoara Antena 1
16 Noiembrie 2008 Otelul Galati 2 – 1 FC Brasov GSP TV 1
16 Noiembrie 2008 FC Vaslui 3 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
16 Noiembrie 2008 CFR Cluj 2 – 0 FC Arges GSP TV 1
16 Noiembrie 2008 Dinamo Bucuresti 0 – 1 Unirea Urziceni GSP TV 1
17 Noiembrie 2008 Politehnica Iasi 2 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
17 Noiembrie 2008 Gloria Bistrita 1 – 0 Gaz metan Medias GSP TV 1
Etapa 16
21 Noiembrie 2008 Pandurii Tg. Jiu 2 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
21 Noiembrie 2008 Universitatea Craiova 0 – 0 Steaua Bucuresti Antena 1
22 Noiembrie 2008 FC Brasov 2 – 0 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
22 Noiembrie 2008 Gloria Buzau 1 – 1 Politehnica Iasi GSP TV 1
22 Noiembrie 2008 Rapid Bucuresti 2 – 2 FC Vaslui GSP TV 1
23 Noiembrie 2008 Gaz metan Medias 0 – 1 Farul Constanta GSP TV 1
23 Noiembrie 2008 CS Otopeni 0 – 1 Gloria Bistrita GSP TV 1
23 Noiembrie 2008 FC Arges 3 – 2 Otelul Galati GSP TV 1
23 Noiembrie 2008 Unirea Urziceni 1 – 1 FC Timisoara GSP TV 1
Etapa 17
28 Noiembrie 2008 Farul Constanta 1 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
28 Noiembrie 2008 FC Vaslui 1 – 1 Universitatea Craiova GSP TV 1
29 Noiembrie 2008 Otelul Galati 0 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
29 Noiembrie 2008 Politehnica Iasi 1 – 2 Rapid Bucuresti GSP TV 1
29 Noiembrie 2008 FC Timisoara 4 – 0 FC Brasov GSP TV 1
29 Noiembrie 2008 Dinamo Bucuresti 2 – 0 FC Arges GSP TV 1
1 Decembrie 2008 Gloria Bistrita 2 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
1 Decembrie 2008 CFR Cluj 2 – 1 Gaz metan Medias GSP TV 1
1 Decembrie 2008 Steaua Bucuresti 1 – 0 Unirea Urziceni Antena 1
Etapa 18
27 Februarie 2009 Politehnica Iasi 1 – 0 Universitatea Craiova GSP TV 1
27 Februarie 2009 Steaua Bucuresti 1 – 1 FC Vaslui Antena 1
28 Februarie 2009 Otelul Galati 3 – 1 Gaz metan Medias GSP TV 1
28 Februarie 2009 Farul Constanta 2 – 0 Gloria Buzau
28 Februarie 2009 FC Timisoara 2 – 1 FC Arges GSP TV 1
28 Februarie 2009 Unirea Urziceni 0 – 0 FC Brasov GSP TV 1
1 Martie 2009 Gloria Bistrita 1 – 3 Rapid Bucuresti GSP TV 1
1 Martie 2009 CFR Cluj 1 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
1 Martie 2009 Dinamo Bucuresti 3 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
Etapa 19
6 Martie 2009 Rapid Bucuresti 1 – 0 Farul Constanta Antena 1
6 Martie 2009 FC Vaslui 2 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
7 Martie 2009 Gaz metan Medias 1 – 1 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
7 Martie 2009 CS Otopeni 0 – 1 Otelul Galati
7 Martie 2009 CFR Cluj 1 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
7 Martie 2009 Universitatea Craiova 0 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
8 Martie 2009 FC Arges 0 – 0 Unirea Urziceni GSP TV 1
8 Martie 2009 Pandurii Tg. Jiu 0 – 1 FC Timisoara GSP TV 1
8 Martie 2009 FC Brasov 1 – 0 Steaua Bucuresti
Etapa 20
13 Martie 2009 Unirea Urziceni 2 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
13 Martie 2009 CFR Cluj 0 – 0 Rapid Bucuresti Antena 1
14 Martie 2009 Otelul Galati 1 – 2 Gloria Buzau GSP TV 1
14 Martie 2009 Gloria Bistrita 0 – 3 FC Vaslui GSP TV 1
14 Martie 2009 FC Timisoara 0 – 0 Gaz metan Medias GSP TV 1
14 Martie 2009 Steaua Bucuresti 1 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
15 Martie 2009 FC Brasov 1 – 0 FC Arges GSP TV 1
15 Martie 2009 Dinamo Bucuresti 0 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
15 Martie 2009 Farul Constanta 0 – 3 Universitatea Craiova GSP TV 1
Etapa 21
20 Martie 2009 Politehnica Iasi 1 – 0 Gloria Bistrita
20 Martie 2009 FC Arges 2 – 2 Steaua Bucuresti Antena 1
21 Martie 2009 Gaz metan Medias 1 – 0 Unirea Urziceni GSP TV 1
21 Martie 2009 Pandurii Tg. Jiu 0 – 0 FC Brasov GSP TV 1
21 Martie 2009 FC Vaslui 4 – 2 Farul Constanta
21 Martie 2009 Rapid Bucuresti 4 – 0 Otelul Galati GSP TV 1
22 Martie 2009 CS Otopeni 2 – 2 FC Timisoara GSP TV 1
22 Martie 2009 Gloria Buzau 1 – 3 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
22 Martie 2009 Universitatea Craiova 4 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
Etapa 22
3 Aprilie 2009 Farul Constanta 0 – 3 Politehnica Iasi
3 Aprilie 2009 Unirea Urziceni 1 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
3 Aprilie 2009 Dinamo Bucuresti 3 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
4 Aprilie 2009 FC Timisoara 4 – 1 Gloria Buzau GSP TV 1
4 Aprilie 2009 FC Arges 2 – 1 Pandurii Tg. Jiu
4 Aprilie 2009 CFR Cluj 3 – 0 FC Vaslui GSP TV 1
4 Aprilie 2009 Steaua Bucuresti 1 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
5 Aprilie 2009 Otelul Galati 0 – 2 Universitatea Craiova GSP TV 1
5 Aprilie 2009 FC Brasov 2 – 1 Gaz metan Medias GSP TV 1
Etapa 23
7 Aprilie 2009 Gloria Bistrita 1 – 0 Farul Constanta
7 Aprilie 2009 Gloria Buzau 1 – 5 Unirea Urziceni GSP TV 1
7 Aprilie 2009 Politehnica Iasi 0 – 1 CFR Cluj
7 Aprilie 2009 Pandurii Tg. Jiu 2 – 0 Steaua Bucuresti GSP TV 1
8 Aprilie 2009 CS Otopeni 2 – 2 FC Brasov GSP TV 1
8 Aprilie 2009 FC Vaslui 2 – 1 Otelul Galati GSP TV 1
8 Aprilie 2009 Gaz metan Medias 2 – 2 FC Arges
8 Aprilie 2009 Rapid Bucuresti 0 – 2 FC Timisoara GSP TV 1
8 Aprilie 2009 Universitatea Craiova 2 – 0 Dinamo Bucuresti Antena 1
Etapa 24
10 Aprilie 2009 Steaua Bucuresti 1 – 1 Farul Constanta Antena 1
10 Aprilie 2009 CFR Cluj 2 – 2 Gloria Bistrita GSP TV 1
11 Aprilie 2009 FC Timisoara 1 – 0 Universitatea Craiova GSP TV 1
11 Aprilie 2009 Dinamo Bucuresti 4 – 1 FC Vaslui GSP TV 1
11 Aprilie 2009 Pandurii Tg. Jiu 1 – 0 Gaz metan Medias
11 Aprilie 2009 Unirea Urziceni 1 – 1 Rapid Bucuresti GSP TV 1
12 Aprilie 2009 Otelul Galati 3 – 2 Politehnica Iasi GSP TV 1
12 Aprilie 2009 FC Brasov 4 – 0 Gloria Buzau GSP TV 1
12 Aprilie 2009 FC Arges 1 – 1 CS Otopeni
Etapa 25
17 Aprilie 2009 Gaz metan Medias 0 – 1 Steaua Bucuresti GSP TV 1
17 Aprilie 2009 Gloria Buzau 3 – 1 FC Arges GSP TV 1
17 Aprilie 2009 Universitatea Craiova 0 – 0 Unirea Urziceni Antena 1
18 Aprilie 2009 Farul Constanta 0 – 1 CFR Cluj GSP TV 1
18 Aprilie 2009 CS Otopeni 0 – 1 Pandurii Tg. Jiu
18 Aprilie 2009 Gloria Bistrita 3 – 0 Otelul Galati
18 Aprilie 2009 Politehnica Iasi 1 – 0 Dinamo Bucuresti
18 Aprilie 2009 FC Vaslui 4 – 3 FC Timisoara GSP TV 1
18 Aprilie 2009 Rapid Bucuresti 3 – 1 FC Brasov GSP TV 1
Etapa 26
21 Aprilie 2009 Otelul Galati 2 – 0 Farul Constanta
21 Aprilie 2009 Dinamo Bucuresti 5 – 0 Gloria Bistrita GSP TV 1
21 Aprilie 2009 FC Arges 1 – 0 Rapid Bucuresti GSP TV 1
21 Aprilie 2009 Unirea Urziceni 1 – 0 FC Vaslui GSP TV 1
22 Aprilie 2009 Gaz metan Medias 3 – 0 CS Otopeni GSP TV 1
22 Aprilie 2009 Pandurii Tg. Jiu 1 – 0 Gloria Buzau
22 Aprilie 2009 FC Timisoara 3 – 0 Politehnica Iasi GSP TV 1
22 Aprilie 2009 FC Brasov 1 – 1 Universitatea Craiova GSP TV 1
22 Aprilie 2009 Steaua Bucuresti 1 – 1 CFR Cluj Antena 1
Etapa 27
24 Aprilie 2009 Farul Constanta 1 – 4 Dinamo Bucuresti GSP TV 1
24 Aprilie 2009 Rapid Bucuresti 2 – 0 Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
25 Aprilie 2009 Gloria Bistrita 0 – 1 FC Timisoara GSP TV 1
25 Aprilie 2009 CFR Cluj 1 – 1 Otelul Galati GSP TV 1
25 Aprilie 2009 FC Vaslui 0 – 1 FC Brasov GSP TV 1
25 Aprilie 2009 Politehnica Iasi 0 – 2 Unirea Urziceni GSP TV 1
26 Aprilie 2009 CS Otopeni 0 – 1 Steaua Bucuresti GSP TV 1
26 Aprilie 2009 Gloria Buzau 1 – 2 Gaz metan Medias GSP TV 1
26 Aprilie 2009 Universitatea Craiova 1 – 0 FC Arges GSP TV 1
Etapa 28
1 Mai 2009 Unirea Urziceni 18:00 Gloria Bistrita GSP TV 1
1 Mai 2009 Steaua Bucuresti 20:45 Otelul Galati GSP TV 1
2 Mai 2009 Gaz metan Medias 16:00 Rapid Bucuresti GSP TV 1
2 Mai 2009 FC Brasov 17:00 Politehnica Iasi
2 Mai 2009 CS Otopeni 17:00 Gloria Buzau
2 Mai 2009 FC Timisoara 18:30 Farul Constanta GSP TV 1
2 Mai 2009 Dinamo Bucuresti 21:00 CFR Cluj Antena 1
3 Mai 2009 FC Arges 17:00 FC Vaslui GSP TV 1
3 Mai 2009 Pandurii Tg. Jiu 20:30 Universitatea Craiova GSP TV 1
Etapa 29
13 Mai 2009 CFR Cluj – FC Timisoara GSP TV 1
13 Mai 2009 Otelul Galati – Dinamo Bucuresti GSP TV 1
13 Mai 2009 Farul Constanta – Unirea Urziceni GSP TV 1
13 Mai 2009 Gloria Buzau – Steaua Bucuresti GSP TV 1
13 Mai 2009 Rapid Bucuresti – CS Otopeni GSP TV 1
13 Mai 2009 Universitatea Craiova – Gaz metan Medias GSP TV 1
13 Mai 2009 Politehnica Iasi – FC Arges GSP TV 1
13 Mai 2009 FC Vaslui – Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
13 Mai 2009 Gloria Bistrita – FC Brasov GSP TV 1
Etapa 30
16 Mai 2009 FC Brasov – Farul Constanta GSP TV 1
16 Mai 2009 Unirea Urziceni – CFR Cluj GSP TV 1
16 Mai 2009 FC Timisoara – Otelul Galati GSP TV 1
16 Mai 2009 Steaua Bucuresti – Dinamo Bucuresti GSP TV 1
16 Mai 2009 Pandurii Tg. Jiu – Politehnica Iasi GSP TV 1
16 Mai 2009 FC Arges – Gloria Bistrita GSP TV 1
16 Mai 2009 Gaz metan Medias – FC Vaslui GSP TV 1
16 Mai 2009 CS Otopeni – Universitatea Craiova GSP TV 1
16 Mai 2009 Gloria Buzau – Rapid Bucuresti GSP TV 1
Etapa 31
23 Mai 2009 Dinamo Bucuresti – FC Timisoara GSP TV 1
23 Mai 2009 Otelul Galati – Unirea Urziceni GSP TV 1
23 Mai 2009 Universitatea Craiova – Gloria Buzau GSP TV 1
23 Mai 2009 FC Vaslui – CS Otopeni GSP TV 1
23 Mai 2009 Politehnica Iasi – Gaz metan Medias GSP TV 1
23 Mai 2009 Farul Constanta – FC Arges GSP TV 1
23 Mai 2009 Gloria Bistrita – Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
23 Mai 2009 CFR Cluj – FC Brasov GSP TV 1
23 Mai 2009 Steaua Bucuresti – Rapid Bucuresti GSP TV 1
Etapa 32
30 Mai 2009 Pandurii Tg. Jiu – Farul Constanta GSP TV 1
30 Mai 2009 FC Arges – CFR Cluj GSP TV 1
30 Mai 2009 FC Brasov – Otelul Galati GSP TV 1
30 Mai 2009 Unirea Urziceni – Dinamo Bucuresti GSP TV 1
30 Mai 2009 FC Timisoara – Steaua Bucuresti GSP TV 1
30 Mai 2009 CS Otopeni – Politehnica Iasi GSP TV 1
30 Mai 2009 Gaz metan Medias – Gloria Bistrita GSP TV 1
30 Mai 2009 Gloria Buzau – FC Vaslui GSP TV 1
30 Mai 2009 Rapid Bucuresti – Universitatea Craiova GSP TV 1
Etapa 33
10 Iunie 2009 FC Timisoara – Unirea Urziceni GSP TV 1
10 Iunie 2009 Gloria Bistrita – CS Otopeni GSP TV 1
10 Iunie 2009 Politehnica Iasi – Gloria Buzau GSP TV 1
10 Iunie 2009 Farul Constanta – Gaz metan Medias GSP TV 1
10 Iunie 2009 Otelul Galati – FC Arges GSP TV 1
10 Iunie 2009 CFR Cluj – Pandurii Tg. Jiu GSP TV 1
10 Iunie 2009 Dinamo Bucuresti – FC Brasov GSP TV 1
10 Iunie 2009 Steaua Bucuresti – Universitatea Craiova GSP TV 1
10 Iunie 2009 FC Vaslui – Rapid Bucuresti GSP TV 1
Etapa 34
13 Iunie 2009 Gaz metan Medias – CFR Cluj GSP TV 1
13 Iunie 2009 Pandurii Tg. Jiu – Otelul Galati GSP TV 1
13 Iunie 2009 FC Brasov – FC Timisoara GSP TV 1
13 Iunie 2009 FC Arges – Dinamo Bucuresti GSP TV 1
13 Iunie 2009 Unirea Urziceni – Steaua Bucuresti GSP TV 1
13 Iunie 2009 Rapid Bucuresti – Politehnica Iasi GSP TV 1
13 Iunie 2009 Gloria Buzau – Gloria Bistrita GSP TV 1
13 Iunie 2009 Universitatea Craiova – FC Vaslui GSP TV 1
13 Iunie 2009 CS Otopeni – Farul Constanta GSP TV 1

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: